Sevilay Güzellik Salonu


Uzun yıllara dayanan tecrübemiz, modern cihazlarımız ve hijyenik ortamımız ile Lazer ve İğneli Epilasyon, Bölgesel Zayıflama, Selülit Masajı Cilt Bakımı ve Cilt (Akne-Leke) Tedavileri ile Tekirdağ'da hizmetinizdeyiz... 
QUARTUS Soğuk Lipoliz MF Zayıflama Cihazı

*Cryotherapy soğuk lipoliz zayıflama sistemi ünitesi 
 *Vakum yöntemi sistemi 
 *Kavitasyon Modülü sistemi 
 *RF radyo frekans sistemi 
 *Lipo laser kızıl ötesi diod lazer pedli sistem Bütün zayıflama sistemlerinin tek bir cihazda etkin bir şekilde toplanmış sistemi. 
 Bölgesel yağ parçalama,  Selülit uygulamaları,  Cilt ve vücut sıklaştırma uygulamaları.  Aynı anda iki başlığın da çalışabildiği soğuk cryo terapi zayıflatma yöntemi.  Tüm yağ dokularının hızla metobilize edilerek , kısa sürede vücuttan atılması Cerrahi operasyon ve müdahaleye gerek kalmadan, kısa sürede etkin bir şekilde vücut sıklaştırma ve zayıflattırma yöntemleri kombinasyonu. Metobalizma hızlandırma, Vücudunuzu şekillendirerek istediğiniz vücut ölçülerine kavuşma. Zayıflama, yağ yakma, yağ parçalama, sıklaştırma, toparlama, gençleştirme, forma sokarak fit bir görünüme sahip olma. Tüm zayıflama cihazlarını tek bir cihazda toplanmış hali Quartus Cryo Lipolizli Multi Fonksiyonel zayıflama cihazımızda.

EStyle Ütüleme Lazer Cihazı

EStyle ütüleme Lazer Cihazımız ile  Cilt Ütüleme, Lazer Epilasyon, akne ve leke uygulamaları, cilt sıkılaştırma ve cilt rejuvenasyonu işlemleri yapabilmekteyiz. EStyle ütüleme Lazer cihazı, klinik olarak kanıtlanmış FDA onaylı bir cihaz olup size çok farklı kıl ve cilt tiplerinde diğer cihazlara göre daha iyi sonuçlar alma imkanı sunar.

Body Sellulite Elektroterapi

Selülit tedavisinde kullandığımız Pasif jimnastik cihazı, elektro stimilasyon cihazıdır. Body Selülit pasif jimnastik cihazı uyarıcı akım uygulaması ve iyontoforez yapar. Body selülit elektroterapi cihazı deriyi pürüzsüzleştirir, kasları sıkılaştırır, metabolizmayı ve lenf sirkülasyonunu canlandırır. Toplanmış doku sıvısının ve suyun vücuttan atılmasını sağlar. Düşük voltajlı akımla kasları uyayarak çalıştırır, kasların çalışmasıyla yağların erimesini kolaylaştırır. Bu yolla vücudun sıkılaşması sağlanır ve böylece vücut şekillendirmesine yardımcı olur.

Epimax Multysistem İğneli Epilasyon Cihazı

Bilgisayar kontrollü ve çok fonksiyonlu ağrısız epilasyon cihazımız ile cilt ve kıl tipine göre Flash (ağrısız) ve Termoliz (klasik) sistemli iğneli epilasyon seçeneklerinin yanı sıra Blend Sistem desteği ile eğri kıl köklerinde de etkili sonuçlar elde etmekteyiz. Ampüllü epilasyon ünitesi mevcuttur. İğneli epilasyon istenmeyen durumlarda kıl dökücü ampüllerle ampüllü epilasyon ünitesi kullanılabilir. 99 Programı sayesinde kıl rengi, cilt yapısı ve kıl yapısına göre programları seçerek otomatik doz ayarlama yapılarak güvenli uygulama imkanı sağlar. Çok fonksiyonlu bir cihazdır. 

Complex Maxi Cilt Cihazı

Cilt bakım cihazımızda; Frimatör, Yüksek Frekans, Vac-Spray, Yüz ve Vücut Masajı, Lifting, İyontoforez, Skin Tester (Dijital nem ölçümü, cilt analizi bölümü), Işıklı Büyüteç ve Vapozon üniteleri bir arada bulunmaktadır. Yüksek Frekans; Uygulama probu ve 4 farklı cam elektrot Cilt bakımında kullanılan yüksek frekans ünitesinin 5 fizyolojik etkisi vardır. 1) Sindirim ve kas sistemine etkisi 
2) Termal etkisi 
3) Damarları genişletici etkisi 
4) Sedatif (Teskin edici) 
5) Mikrop ve toksinlere karşı etkisi 
Cilt bakım cihazımız,  yüksek frekans kullanarak cillteki ölü tabakaların dökülmesine yardım eder. Ciltteki mikropları öldürür, ciltteki sivilcelerin, siyah noktaların ve lekelerin tedavisine yardımcı olur. Tahriş ve kızarıklıklardan dolayı meyadan gelen acıyı azaltır.

ATT Aromatik Vapozon

-Su buharını ve ozonu, aroma kullanarak verir 
-Buhar ve ozon için farklı kontrol sistemleri mevcuttur
-Aktif kol ve başlık sistemi ile her yöne ulaşılabilirlik sağlar
-Özel aroma başlığı
(c)2017, Sevilay Güzellik Salonu, Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım: ElitNET

Orta Cami Mahallesi Soğukkuyu Caddesi No 5/1 Pekural Apartmanı Süleymanpaşa / Tekirdağ Tel:0 505 899 48 23